VI Zimowy Rajd Wędrowników CZARNY SZLAK
Data: 04-01-2011 o godz. 18:43:43
Temat: Rajdy i biwaki


W terminie 25 luty 2011 - 27 luty 2011 8 Kielecka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego CZARNA ÓSEMKA zaprasza wszystkie środowiska wędrownicze na VI Zimowy Rajd Wędrowników CZARNY SZLAK.
W tym roku hasło rajdu brzmi "Wędrownictwo Szansą na Sukces". Nad tym zagadnieniem będziemy zastanawiać się przed rajdem oraz w jego pierwszym dniu. Na rajdzie wyruszymy też na szlaki Gór Świętokrzyskich.

Pierwszego dnia przejdziemy z Białogonu (Kielce) do Chęcin. Drugiego natomiast dnia na szlakach wokół Chęcin patrole będą miały okazję uczestniczyć w różnych "ogólnorozwojowych" zadaniach. Podczas wędrówek harcerze będą mieli okazję zobaczyć jedne z najważniejszych turystycznych atrakcji regionu i zmierzyć się z różnorodnymi problemami na punktach kontrolnych.

Do uczestnictwa w rajdzie zapraszamy patrole wędrownicze liczące od 5 do 15 osób (w tym jeden pełnoletni opiekun). Za patrol wędrowniczy uważa się reprezentację złożoną z osób w wieku 16-25 lat (nie dotyczy opiekuna).

Zgłoszenie na rajd odbywa się w dwóch etapach. Etap pierwszy to rejestracja patrolu na stronie internetowej rajdu w terminie od 4.01.2011 do 31.01.2011. Pełnego zgłoszenia należy dokonać również na stronie rajdu w terminie do 7.02.2011.

Warunkiem uczestnictwa w rajdze poza złoszeniem patrolu jest wykonanie dwóch zadań przedrajdowych .

Pierwsze to przygotowanie i nagranie krótkiej formy dziennikarskiej, np.: news, sylwetka, relacja, reportaż itd. na temat związany z sukcesem.Drugie zadanie-niespodzianka, o którym patrole zostaną poinformowane 1.02.2011.

Wpisowe wynosi 30 zł od każdego członka patrolu.

Wszystkie informacje na temat rajdu, wraz z regulaminem, znajdziecie na stronie internetowej www.czarnyszlak.ezhp.pl

Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=902