85 lat druhny hm. Zofii Nowakowskiej
Data: 10-11-2010 o godz. 13:13:34
Temat: Hufiec


W dniu 09.11.2010 roku instruktorzy seniorzy świętowali urodziny druhny hm. Zofii Nowakowskiej. Uroczysta zbiórka odbyła się w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Wspólnej.Druhna Zosia jest wieloletnią harcerką, instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego.

Jest jedną z najbardziej doświadczonych instruktorek, wzorem do naśladowania dla młodych pokoleń. Przez wiele lat jako harcerka, później instruktorka pokazywała i uczyła jak być dobrym człowiekiem, jak nieść pomoc potrzebującym, kochać przyrodę a przede wszystkim być wiernym Ojczyźnie.
Druhna Zosia w tak uroczystym dniu otrzymała wiele życzeń od instruktorów Kręgu Seniorów „Łysica-Płomień”, od Komendy Hufca ZHP Ostrowiec oraz od Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Wilczyńskiego, który na ręce Komendanta Hufca przesłał list z życzeniami i upominek. Serdeczne życzenia od Prezydenta odczytał Komendant Hufca hm. Robert Rogala i wręczył Szanownej Jubilatce. Zbiórka przebiegła w miłej harcerskiej atmosferze przy śpiewie i wspomnieniach.

phm. Teresa Woźniak
Zapraszamy do Galerii Zdjęć. Autorem zdjęć jest phm. Marian Kałuża.Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=873