Ostrowieccy harcerze na SZANSA BOWLING CUP
Data: 05-11-2010 o godz. 20:36:32
Temat: NS


W dniu dzisiejszym tj. 05.11.2010 po raz I odbył się Wojewódzki Turnieju Warsztatów Terapii Zajęciowej "SZANSA BOWLING CUP", organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”. W Ostrowcu Św. To jest kolejna impreza z osobami niepełnosprawnym, w której nasz hufiec jest widoczny na takiego typu imprezie.

Trzeba podkreślić, że druh hm. Remigiusz "Szczepan" Woźniak, który w Warsztacie Terapii Zajęciowej ul. Iłżecka 31 jest terapeutą zajęciowym, a w Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" jest Wiceprezesem bardzo się angażuje w imprezy dla osób niepełnosprawnych. Zresztą podkreślił to w słowie końcowym turnieju Komendant naszego Hufca hm. Robert Rogala, który pełni równocześnie rolę Kierownika WTZ oraz członka zarządu Stowarzyszenia "SZANSA".

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy z Harcerskiego Centrum Pierwszej Pomocy przy Komendzie Hufca ZHP Ostrowiec Świętokrzyski.

Więcej o tym turnieju można przeczytać na www.wtz.ostrowiec-sw.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z SZANSA BOWLING CUP które się znajduje w Galeria zdjęć na stronie Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA"Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=869