Harcerze na SZANSA CUP 2010
Data: 09-10-2010 o godz. 17:44:21
Temat: NS


W dniu 08.10.2010r. już po raz IV odbył się Wojewódzki Turnieju Piłki Halowej Warsztatów Terapii Zajęciowej "SZANSA CUP", organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”. I jak co roku Komenda Hufca ZHP w Ostrowcu była współorganizatorem tej imprezy.

Jak co rok nasz hufiec jest widoczny na "SZANSA CUP". Z ramienia Stowarzyszenia "SZANSA" byli nasz Komendant Hufca hm. Robert Rogala który jest kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Iłżecka w Ostrowcu oraz Przewodniczący KSI hm. Remigiusz Woźniak który jest Wiceprezesem Stowarzyszenia „SZANSA”.

No otwarciu była obecna druhna phm. Teresa Woźniak która reprezentowała nasz hufiec. A druh phm. Marian Kałuża tradycyjnie pstryknął grupowe zdjęcie.

W drużynie Warsztatów Terapii Zajęciowej „SZANSA” można było zobaczyć dwóch naszych harcerzy pwd. Tomasza Taborskiego oraz druha Jacka Taborskiego

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy z HCPP przy Komendzie Hufca ZHP Ostrowiec Świętokrzyski.

Więcej o tym turnieju można przeczytać na www.wtz.ostrowiec-sw.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z SZANSA CUP 2010 które się znajduje w Galeria zdjęć na stronie Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA"Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=853