Harcerze sadzili las ...
Data: 25-04-2010 o godz. 08:59:26
Temat: ZHP


24 kwietnia 2010 roku harcerze z 11 D.H. "Buciory" i 1 D.H. "Iskra" uczestniczyli w imprezie "Sadzimy las", która odbyła się na Gutwinie. Imprezę zorganizowali Instruktorzy Seniorzy z Kręgu "Łysica-Płomień" w ramach obchodów 100-lecia ZHP.


Już o godz. 10.00 harcerze w pełnej gotowości czekali przy leśniczówce ,,Zwierzyniec". Pomogli leśniczym przygotować drzewka i sprzęt potrzebny do nasadzania. O godz. 11.00 nastąpiło oficjalne powitanie przybyłych gości - członków Stowarzyszenia Na Rzecz Osób i Dzieci Niepełnosprawnych ,,Tacy Sami" przez Panią Wiosnę, w którą wcieliła się Pani Bożenna Majewska. Wszyscy przeszliśmy na wyznaczony teren, gdzie miało nastąpić nasadzanie młodego drzewostanu. Każdy harcerz otrzymał maleńkie drzewko, które potem musiał zasadzić. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez przedstawicieli Stowarzyszenia. Przy wspólnym grillu mile spędziliśmy czas w sobotnie piękne przedpołudnie.

phm. Grażyna PołetekZdjęcia znajdują się w Galerii Zdjęć. Autorem zdjęć jest druhna phm. Grażyna PołetekArtykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=794