Są jeszcze wolne miejsca na Warsztaty Ratownicze HCPP
Data: 30-11-2009 o godz. 21:07:35
Temat: HCPP


Informujemy wszystkich chętnych, że są jeszcze wolne miejsca na Warsztaty Ratownicze HCPP. Szczególnie zachęcamy do udziału w szkoleniu wszystkich harcerzy, a w szczególności drużynowych i instruktorów naszego Hufca, którzy jeszcze szkolenia z udzielania pierwszej pomocy nie ukończyli. Szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się w dalszej części newsa.

W dniach 4-6 grudnia 2009 roku w PSP w Nietulisku Dużym odbędą się kolejne, XI już Warsztaty Ratownicze. Zapraszamy na warsztaty wszystkich chętnych zainteresowanych udzielaniem pierwszej pomocy. Koszt szkolenia to tylko 50zł (dla porównania koszt szkolenia u innych stowarzyszeń to nawet 160zł). Szczegóły i zapisy w Komendzie Hufca ZHP ul.Polna 56 w Ostrowcu. Zapisy do 1.12.2009r.

Zajęcia szkoleniowe (25 godz.) prowadzić będą ratownicy medyczni przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady obsługi sprzętu ratowniczego wykorzystywanego przez straż czy pogotowie. Dodatkowo odbędą się zajęcia z obsługi i użycia AED - automatycznego defibrylatora zewnętrznego oraz zajęcia z języka migowego.

NAUCZ SIĘ RAZEM Z NAMI UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY !!!

Możesz zrobić niewiele... to niewiele może uratować życie...Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=716