Opłaty za wpłaty w ramach akcji 1%
Data: 02-03-2007 o godz. 08:36:24
Temat: 1 procent


W związku z Ustawą o działalności pożytku publicznego umożliwiającą podatnikom podatku dochodowego od osób fizycznych przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, Poczta Polska obniżyła podatnikom opłaty przekazów 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego, natomiast Bank BPH dla klientów, którzy posiadają rachunki w w/w Banku zniosła opłaty całkowicie.

Jak się dowiedzieliśmy w Banku BPH przekazy pieniężne na 1% (między innymi na ZHP), tj. wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne i zewnętrzne (niezależnie od sposobu ich realizacji) na rachunki tych organizacji prowadzone w Banku BPH i innych bankach realizowane przez Klientów Banku BPH do do dnia 30 kwietnia br. są zwolnione z opłat i prowizji.

Według informacji na stronie www.poczta-polska.pl wszystkie placówki Poczty Polskiej na terenie kraju opłata za wpłatę na rachunek bankowy STANDARD na rzecz organizacji pożytku publicznego wynosi 1,00 zł.Jeśli ktoś posiada informacje jak jest w Bankach, a my jeszcze tego nie zamieściliśmy to prosimy o info a my to nadrobimy :)Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=344