list pożegnalny do wszystkich Komendanta Hufca ZHP hm. Roberta Rogali
Data: 26-09-2013 o godz. 10:00:00
Temat: Hufiec


Ostrowiec Św. 26.09.2013


Związek Harcerstwa Polskiego
Komendant Hufca
Ostrowiec Świętokrzyski


Druhny i Druhowie
Szanowne Zuchy, Harcerki, Harcerze i Instruktorzy

Dzień 26.09.2013 roku to dzień Zjazdu Nadzwyczajnego Hufca ZHP Ostrowiec Świętokrzyski, który zgodnie z przysługującymi mi uprawnieniami postanowiłem zwołać.
Stwierdziłem, że pełnienie funkcji Komendanta Hufca przez okres 14 lat z półroczną przerwą to wystarczający czas aby dać szansę wykazania się innym Instruktorom, którzy być może mają świeższe pomysły i inne spojrzenie na istnienie i działalność naszego hufca.
Tym samym kończę rozdział instruktorskiej służby w roli Komendanta Hufca w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Zawsze będę pamiętał, że lata naszej współpracy były dla mnie okazją do nabywania i gromadzenia doświadczeń.
To lata razem przeżytych sukcesów, jak też i kłopotów przecież nie da się ich uniknąć. Zapewniam jednak, że okres wspólnej współpracy zachowam w pamięci jako jeden z najciekawszych w mojej biografii harcerskiej.
Starałem się dla harcerstwa ostrowieckiego czynić i działać jak najlepiej, wspólnym wysiłkiem zabiegać o jego rozwój i rangę, bowiem osiągnięcie celów w osamotnieniu byłoby niemożliwe.
Dziś więc ze szczególną wdzięcznością kieruję słowa moich podziękowań za wsparcie i okazaną mi pomoc. Niech tym podziękowaniom towarzyszy zapewnienie, że dalsze losy Hufca ZHP w Ostrowcu Św. nie pozostaną dla mnie obojętnymi.
Ze służby instruktorskiej nie rezygnuję i na pewno jeszcze nie raz spotkamy się na harcerskim szlaku i przy harcerskim ognisku.
Będzie z pewnością wiele okazji do wspólnego spełnienia powinności wynikających z instruktorskiej służby.
Życzę Wam wszystkim wielu sukcesów oraz szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym. Mojemu następcy lub następczyni życzę samych sukcesów w kierowaniu hufcem. Łączę wyrazy mojego głębokiego szacunku wraz z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj !

Komendant Hufca
hm. Robert Rogala

Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1379