Nowy projekt Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych
Data: 05-01-2013 o godz. 09:36:32
Temat: ZHP


GIMNAZJALISTO!!!! ZAANGAŻUJ SIĘ!!!!

Chciałbyś coś robić, nie jest Ci obojętna otaczająca Cię rzeczywistość, masz ochotę dobrze wykorzystać swój wolny czas, chcesz zrobić coś dla siebie i dla innych, masz głowę pełną pomysłów i mnóstwo energii do działania? Udzielasz się w samorządzie klasowym albo szkolnym, działasz w ZHP i nie masz dość, chcesz więcej? A może dopiero myślisz o tym żeby się zaangażować? – Jeśli TAK to ten projekt jest dla Ciebie, zgłoś się już dziś!

Jak to zrobić? Napisz do nas e-maila na adres stowarzyszenia stowarzyszeniepisk@gmail.com

Napisz kilka informacji:
1. Imię i nazwisko
2. Ile masz lat
3. Adres zamieszkania
4. Informację do której szkoły i klasy uczęszczasz
5. Krótką informację o sobie
6. Krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz uczestniczyć w projekcie

Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia 2013. Do 30 stycznia zaprosimy wybranych kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Lista uczestników projektu zostanie ogłoszona 31 stycznia 2013.

W ramach projektu zostaną zorganizowane cykliczne warsztaty prowadzone metoda aktywną mające na celu rozwinąć Twój potencjał liderski. Udział w projekcie jest bezpłatny, zapewniamy wspaniałą kadrę, spotkania z inspirującymi ludźmi, wyżywienie i nocleg podczas zjazdów. Projekt trwać będzie do 15 maja 2013.
Stowarzyszenie Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych realizuje projekt OSTROWIECKA AKADEMIA LIDERA na podstawie umowy podpisanej z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1291