Kurs dla członków Komisji Stopni Instruktorskich i Opiekunów Prób Instruktorskic
Data: 04-04-2012 o godz. 13:31:35
Temat: ZHP


Serdecznie zapraszamy na kurs członków hufcowych Komisji Stopni Instruktorskich (KSI), kandydatów na tą funkcję a także kandydatów na opiekunów prób instruktorskich. Kurs ten może być świetną okazją do skonfrontowania dotychczasowej wiedzy i umiejętności dotyczących rozpisywania, otwierania, prowadzenia i zamykania prób instruktorskich. Poznamy nowe sposoby jak pracować z podopiecznym i jego próbą.

Pochylimy się nad zaktualizowanymi dokumentami dotyczącymi pracy z kadrą obowiązującymi w ZHP od września ubiegłego roku. Będzie także okazja do integracji instruktorów z różnych hufców i wymiany doświadczeń. Kurs jest oparty na standardach kursu członków KSI i pozwala uzyskać dyplom ukończenia/ uczestnictwa kursu. Dodatkowo kurs jest poszerzony o zagadnienia dotyczące sprawowania opieki nad próbami instruktorskimi. Kurs poprowadzi: druhna pracująca w Centralnej Szkole Instruktorskiej hm. Anna Peterko (4/2009/ZOKK). jak i kadra dobierana przez dh. Peterko Do zobaczenia w Kielcach!! A TERAZ KONKRETY Termin: 21-22 kwietnia 2012r. Planowany start: 10:00 w sobotę, zakończenie ok. 15:00 w niedzielę Miejsce: Kielce, ul. Jagiellońska 90, internat Zespołu Szkół Cena: 20zł - instruktor hufca Kielce- Powiat, 25zł - instruktor innego hufca; Płatne w dniu rozpoczęcia kursu.

Organizatorzy: instruktorzy Hufca Kielce - Powiat w ramach Harcerskiej Akademii Umiejętności Wymagania dotyczące
uczestników: - minimalny wiek – ukończone 18 lat - stopień instruktorski – co najmniej przewodnika - osoby nie spełniające wymagań- ewentualnie za zgodą kadry kursu
Zapewniamy: - nocleg na łóżkach w internacie (śpiwory własne) - materiały programowe - dostęp do prysznica - ciepły obiad w sobotę popołudniu - kawę/ herbatę, wrzątek - ciastko (a nawet kilka)
Zgłoszenia: Zgłoszenia na podstawie ankiety aplikacyjnej (poniżej), do 15 kwietnia do 15:00 W ważnych przypadkach- nocleg nie jest obowiązkowym, brak chęci noclegu nie obniża kosztu kursu! Bardzo proszę o zawarcie w mailu informacji o ewentualnym braku chęci skorzystania z noclegu.
Kontakt awaryjny :) : Logistyka, finanse, zgłoszenia - phm. Michał Krzysztof Miernik HR: 883327199 Organizacja programowa - phm. Mariola Paterek: 608241123

Druh/Druhna: * imię i nazwisko

PESEL: * (11 cyfr)

telefon: 888-888-888

e-mail: *

adres do korespondencji: *

stopień instruktorski *

pwd.
phm.
hm.
brak

zdobywany stopień instruktorski, data otwarcia próby *

hufiec *

chorągiew *

obecnie pełnione funkcje i daty nominacji na te funkcje

przebieg służby instruktorskiej

dotychczasowe doświadczenia związane z tematyką szkolenia (w tym formy kształcenia) *

oczekiwania związane ze szkoleniem, planowane działania po ukończeniu szkolenia

Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1167