Harcerze na biegach przełajowych
Data: 23-06-2011 o godz. 13:46:04
Temat: NS


W dniu 17.06.2011 roku odbył się Świętokrzyski Mityng Olimpiad Specjalnych w Biegach Przełajowych Busko-Zdrój 2011 organizowany przez Sekcję "GROM" z Buska-Zdroju i Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie.

W tych zawodach jako zawodnik wziął udział druh Jacek Taborski który reprezentował Sekcję Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającej przy Stowarzyszeniu „SZANSA”. I miło jest nam poinformować, że druh Jacek na tych zawodach zajął pierwsze miejsce w biegu na 400 metrów w swojej grupie sprawnościowej i przywiózł do Ostrowca złoty medal.


Tradycyjnie trenerem osób niepełnosprawnych był nasz instruktor Hufca ZHP Ostrowiec druh hm. Remigiusz „Szczepan” Woźniak, który jest przewodniczącym - Sekcja "SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski.


A jako fotograf pojechał druh pwd. Tomasz „Taborecik” Taborski który jest uczestnikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej "SZANSA".

Jak ktoś chce wiedzieć więcej co się dzieje na warsztatach to zapraszamy na stronę www.wtz.ostrowiec-sw.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z z zawodów w Busku-Zdroju które się znajduje w Galeria zdjęć na stronie Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA"Artykuł jest z Strona Hufca ZHP Ostrowiec
http://www.ostrowiec.zhp.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.ostrowiec.zhp.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1008