Witaj w Strona Hufca ZHP Ostrowiec
  Witaj Anonim!    

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Rozkazy Komendanta
. Galeria zdjęć
. Artykuły

Hufiec
. Dane teleadresowe
. Sztandar Hufca
. Komenda Hufca
. Komisja Rewizyjna
. Namiestnictwo Wędrownicze
. KSI
. HSK
.HCPP

Komunikacja
. Forum Ostrowieckie
. Ostrowieckie Gadu Gadu
. Księga gości
. Forum.zhp.pl
. Rekomenduj nas
. Kontakt
. Linki
. Redakcja

Dla harcerza
. Downloads
. Prasa harcerska
. Mini poradnik

Komentarze
· 1 Świąteczna Zbiórka Żywności
· 2 Zaproszenie na Obietnice Zuchową
· 3 WŚ: Stokrotkowy obóz
· 4 Echo Dnia: Ze społecznikowską pasją
· 5 41 DH
· 6 Harcerze - Najlepsi Ratownicy Drogowi
· 7 DH NS OGNIKI w Jaskini Raj
· 8 Zaproszenie na Zlot Harcerzy w Sandomierzu od Księdza Biskupa
· 9 Lubiatowo 2009 - ZAPRASZAMY
· 10 Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Ostrowiec Świętokrzyski

Login
Pseudonim

Hasło

Kod zabezpieczajacy: Kod zabezpieczajacy
Wpisz kod zabezpieczający

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Zbiórka PRACA Z KADRĄ
Wysłano dnia 18-03-2013 o godz. 11:42:07 przez Taborecik

Hufiec W dniach 15-17.03.2013 dwie osoby z naszego hufca wybrali się do Warszawy na zbiórkę "Praca z kadrą" organizowaną przez Wydział Starszoharcerski Głównej Kwatery ZHP.

Pierwszego dnia po przyjeździe do stolicy zwiedziliśmy trochę Warszawę. O 18.30 odbyła się rejestracja uczestników w domu rekolekcyjnym. Po zakwaterowaniu zaczęliśmy się poznawać z naszą grupą. Każdy tam był albo studentem, albo pracował a nasze druhna Nika była najmłodszą uczestniczką. Na pierwszych wspólnych zajęciach słuchaliśmy o WOSM i WAGGGS. Później obyły się zajęcia w grupach, gdzie składaliśmy furażerki z origami. Potem byliśmy dobrani w pary i musieliśmy dojść do szafek i znaleźć hasło. Jedna osoba z pary miała zawiązane oczy. Kiedy znaleźliśmy hasło, musieliśmy się dobrać w czwórki żeby hasła do siebie pasowały. Kiedy już się dobraliśmy, dano nam modele samolotów i mieliśmy je składać. Po złożeniu puszczaliśmy je na korytarzu. Po zajęciach prawie do samego rana śpiewaliśmy i gadaliśmy oraz jedliśmy gofry i tosty.

Na następny dzień mieliśmy bardzo przyjemną zaprawę poranną, a mianowicie tańczyliśmy taniec belgijski. Była przy tym bardzo zabawnie i pobudzająco. Przed śniadaniem losowaliśmy karteczki które oznaczały grupy zajęciowe. Jakimś dziwnym trafem nasza grupa wylosowała takie same kolory. Zajęcia dotyczyły zmian w próbie na harcerza i harcerza starszego, zmianach w sprawnościach. Po obiedzie nasza grupa robiła flashmoba. Tańczyliśmy w kolorowych ubraniach i nagraliśmy to. Było fantastycznie. Pojawił się na tym pogo, balet, harlem shake. Każdy na nas patrzył i robił zdjęcia. Po kolacji mieliśmy spotkanie z Naczelnikiem ZHP hm. Małgorzatą Sinicą. Po spotkaniu udaliśmy się wszyscy do kina na film "Baczyński". Po kinie mieliśmy jeszcze zajęcia. Przekazywaliśmy też symbolicznego guzika osobie, której chcielibyśmy podziękować. Wszystko zakończyliśmy piosenkami.

W niedzielę z rana odbyła się msza. Po mszy było śniadanie. Mieliśmy też zajęcia dotyczące karty na harcerza starszego i dotyczące zjazdu harcerzy starszych. Na końcu pożegnaliśmy się i pojechaliśmy na dworzec.

W ciągu tego weekendu poznaliśmy wiele wspaniałych ludzi, który mają wiele energii, pomysłów i są bardzo mili. Sali nam inspiracje żeby działać. Tak naprawdę te zajęcia pokazały nam, że nieważne czy jesteśmy z Chorągwi Kieleckiej czy Śląskiej, to że potrafimy współpracować ze sobą i realizować wspaniałe pomysły.

Tak na koniec chcielibyśmy napisać że harcerki i harcerze spali osobno oraz że naszym "paliwem" i siłą był sok z jabłek, marchewek, bananów i pomarańczy robiony w sokowirówce przez naszą harcerkę i harcerza z Poznania.

sam. Kinga "Nika" ZwadaNotatka: Zapraszamy do Galerii Zdjęć

 
Pokrewne linki
· Więcej o Hufiec
· Napisane przez Taborecik


Najczęściej czytany artykuł o Hufiec:
list pożegnalny do wszystkich Komendanta Hufca ZHP hm. Roberta Rogali


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


"Zbiórka PRACA Z KADRĄ" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.Ostrowiec.zhp.pl
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund